Koszulki z nadrukiem dla firm

Firmowe koszulki z nadrukiem to doskonała inwestycja. Takie T-shirty będą niezastąpione podczas targów branżowych, różnego typu eventów, akcji promocyjnych, wyjazdów. Koszulki z logo to także sposób, by zwiększyć rozpoznawalność biznesu, a także doskonały prezent dla pracowników czy klientów firmy.

Ważną część naszej oferty stanowią koszulki firmowe z logo, z hasłami promocyjnymi, z grafikami ‒ możliwości jest wiele. Proponujemy koszulki damskie i męskie w przedziale rozmiarowym od XS do 3XL. Dostępne są różne kolory T-shirtów, dzięki czemu można wybrać odcień, który w jak najlepszym stopniu będzie współgrał z identyfikacją wizualną firmy.

Koszulki dla firm

Dbamy nie tylko o to, by nasze koszulki doskonale się prezentowały ‒ skupiamy się także na tym, by były komfortowe w noszeniu. Właśnie dlatego stawiamy na wysokiej jakości bawełnę. Włókna bawełniane sprawiają, że koszulki są trwałe, przyjemne w dotyku, przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra oddycha.

Proponujemy koszulki z bawełny o różnej gramaturze. W zależności od preferencji zdecydować się można na modele cieńsze, o gramaturze 150 g/m2 lub 160 g/m2 bądź grubsze, mające gramaturę 180 g/m2.

Koszulki z nadrukiem firmy

Porządna tkanina, z której wykonana została koszulka firmowa, to dopiero połowa sukcesu. Niezmiernie ważna jest także jakość druku. Nadruk bądź haft powinny doskonale się prezentować nawet po kilkunastu praniach.

W naszej firmie korzystamy z następujących metod druku:

  • DTF ‒ DTF, czyli Direct to film, to metoda polegająca na nanoszeniu atramentu na specjalny rodzaj folii. Nadruki wykonane taką metodą są trwałe i doskonale się prezentują. Mamy tutaj możliwość druku z gradacjami koloru.
  • DTG ‒ DTG, czyli Direct to garment, to nowoczesna technologia druku cyfrowego. DTG nie wymaga stosowana matryc, sit, klisz, dzięki czemu realizacja przebiega szybciej niż w przypadku innych metod. Nadruki są bardzo estetyczne i wyraźne, odwzorować można nawet drobne elementy.
  • Sitodruk ‒ metoda sitodruku polega na przetłaczaniu farby przez matrycę, która przypomina sito. Jedną z zalet sitodruku jest przystępna cena.
  • Flex ‒ folia flex to rodzaj nadruku, który polega na wgrzewaniu folii w ubranie. Dzięki wysokiej temperaturze nadruk nie tylko dobrze się prezentuje, ale też wyróżnia się dużą trwałością.
  • Flock ‒ folia flock to metoda nadruku bardzo zbliżona do foli flex, z tą różnicą, że flock ma włóknowatą strukturę ‒ składa się z celulozowych włókien, które wyglądają jak meszek.
  • Haft komputerowy ‒ to kolejna metoda znakowania tekstyliów. Haft jest odporny na ścieranie i uszkodzenia, prezentuje się bardzo elegancko.

Zamówienia hurtowe koszulek firmowych

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego koncentrujemy się nie tylko na jakości naszych koszulek, ale także na sprawnej wysyłce. Dbamy o to, by nawet duże, hurtowe zamówienia T-shirtów z nadrukiem były sprawnie realizowane.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.