Jak zrobić własną koszulkę z nadrukiem

Jak zrobić własną koszulkę z nadrukiem?

Ubrania pełnią nie tylko funkcję użytkową, odpowiednio dobrane są również sposobem wyrażania osobowości, charakteru, poglądów czy przynależności do określonej subkultury. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup koszulki z własnym nadrukiem, która doskonale wpasuje się w indywidualny styl ubierania. Dzięki samodzielnie zaprojektowanej grafice w prosty sposób można przekazać światu wartości, którymi kierujemy się w życiu. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jak zrobić własny T-shirt z nadrukiem?

Koszulka z nadrukiem – jaki wzór wybrać?

Zanim zdecydujesz się na zakup koszulki z nadrukiem, zastanów się dobrze, co powinno się na niej znajdować. Bardzo często na materiale nadrukowuje się zabawne napisy, które można dopełnić humorystyczną grafiką. Są to głównie dwu lub trzywyrazowe frazy, które w prosty sposób przekazują daną treść. Równie dobrym pomysłem będzie umieszczenie na koszulce dłuższej sentencji lub cytatu z ulubionego filmu, serialu czy książki. Możesz zdecydować się również na napis odnoszący się do konkretnych przekonań, które chciałbyś spopularyzować w swoim otoczeniu, przykładem może być słynne Save the planet bądź No war, które bardzo często dopełnia symbol pacyfizmu (pacyfa) czy palce ułożone w znak V.

Personalizowane koszulki sprawdzą się również jako niespodzianka z okazji urodzin, imienin, Walentynek, Bożego Narodzenia, Dnia Matki, OjcaBabci czy Dziadka. Dużą popularnością cieszą się napisy Najlepsza siostra, Idealny mąż, Mój tata jest superbohaterem czy Najlepsza babcia na świecie. T-shirt z takim nadrukiem to oryginalny upominek, który sprawi obdarowywanej osobie mnóstwo radości. To także doskonały sposób wyrażenia uczuć i podziękowania za miłość, przyjaźń i każdą spędzoną wspólnie chwilę.

Dzięki personalizowanym ubraniom możesz oznajmić światu, jakie masz pasje lub co cię interesuje. Lubisz śpiewać, tańczyć, a może gotować? Kibicujesz konkretnej drużynie sportowej albo jesteś fanem określonej grupy muzycznej? T-shirt z grafiką lub napisem pomoże ci to wyrazić.

Coraz więcej osób decyduje się również na koszulki z indywidualnym nadrukiem z okazji zjazdów rodzinnych czy spotkań klasowych.

Koszulka z nadrukiem – jak zrobić?

Na rynku znajdziesz dużo sklepów z odzieżą online, które nie tylko proponują gotowe koszulki z grafiką, lecz także możliwość stworzenia indywidualnego projektu przy użyciu darmowego kreatora. Proces projektowania własnego ubrania nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wykonać kilka kroków.

Zacznij od wybrania podkategorii – kobiety, mężczyźni, dzieci, każdy T-shirt będzie się bowiem różnić fasonem. Wybierz właściwy rozmiar i kolor koszulki. Możesz zdecydować się na klasyczne rozwiązanie (biały, czarny) bądź pokusić się o bardziej wyraziste kolory, np. czerwony, żółty czy niebieski. Następnie możesz skorzystać z grafik udostępnionych przez sklep (jeśli pasują do twojej wizji) bądź wgrać własny wzór, który możesz umieścić w dowolnym miejscu na koszulce, dopasowując wymiary i kąt nachylenia do projektu. Kolejnym krokiem jest dodanie tekstu, który dopełni nadruk. Możesz wybrać dowolną czcionkę dostępną w kreatorze, jej kolor, szerokość i wysokość.

Na koniec zapisz projekt i zamów wymarzoną koszulkę. Realizacją nadruku zajmie się sklep.